Dil Seçin

turkce Türkçe

Hakkımızda

Hakkımızda

Karadeniz’in incisi Ünye’de yaz mevsiminde siz değerli ailelerimize, okul döneminde de Ünye Fakültesinde ve Yüksek Okulda okuyan kızlarımıza; ideal rahat ve temiz ortamda siz misafirlerimize rahat bir yaşam alanı sunmaktır.

Gölevi Mah. Bostanpınar  1. Sok No:25 ÜNYE Adresinde ve Çamurlu Mah. Külfani Sok. No:1 (Yalı Kahvesi Mevkiinde) ÜNYE ‘de 2  ayrı adreste hizmet sunmaktayız.

Gölevi Mah.Bostanpınar 1. Sok No:25 ÜNYE adresindeki pansiyonumuz Ünye İktisadi Ticari ve Bilimler Fakültesine 400 Mt. yürüme mesafesinde deniz-villa evler ve dağ manzaralıdır.

Pansiyonumuz  1-2-3-4 Kişilik odalarından ibarettir. her odada bazalı yatak, iki kapılı elbise dolabı, komidin, çalışma masası, bazı odalarda berjer koltuk ve kitaplıklı tv masası, ayna vardır.

Pansiyonumuzda her ailenin ve kızlarımızın ortaklaşa kullanabileceği mutfak mevcuttur. Her katta su sebili-buzdolabı mevcuttur.

Pansiyonumuzun  Cafe ve Lokantası vardır. Arzu eden ailelerimiz ve kızlarımız kendi kahvaltı ve yemeklerini kendileri yapabilecekleri gibi aynı hizmeti pansiyonumuzdanda ücret karşılığında alabilirler.

Okul döneminde gece bölümünde okuyan kızlarımız için okul çıkışı servisimiz mevcuttur.

Yaz döneminde misafir ailelerimiz 3-5-6-8 ve 10 kişilik yatak kapasitesine sahip dairelerimizde konaklayabilirler.

Pansiyonumuzda çalışan personelin hepsi bayan personeldir. Personelimiz 24 saat siz değerli misafirlerimizin hizmetindedirler.

Pansiyonumuzda ücretsiz otopark ve internet hizmeti de mevcuttur.

Pansiyonumuz karşısında bayanlar plajı vardır. Yine ailelerimiz bayanlar plajın yanında ki denizden de faydalanabilirler.

Ailelerimiz pansiyonumuz çamaşırhanesinden ve ütü odasından ücreti karşılığında faydalana bilirler.

Üniversite de ve yüksel okulda okuyan kızlarımızdan çamaşırhane-ütü ve okul servisinden ücret alınmaz.

Gölevi Mah. Bostanpınar  1. Sok No:25 ÜNYE adresindeki ev apartımız 3 adettir.

 

1 Nolu Ev Apartımız 3 adet yatak odasından ibarettir. ara odada çocuklar için ranzalı yatağımız mevcuttur.

2 Nolu Ev Apartımız 3 adet yatak odası ve salon

3 Nolu Ev Apartımızda 2 adet yatak odası ve salondan ibarettir.

 

Ev apartlarımızın hepsinde mutfak, tuvalet-banyo vardır. 1 ve 2 nolu ev apartlarımızda deniz manzaralı balkon vardır. 3 nolu apartımızda Ünye manzaralı teras mecvuttur. 3 nolu apartımızda 3 kişi 1 ve 2 nolu ev  apartımızda 2 ayrı odalarında duble yataklı yatak odası mevcuttur. her iki ev apartımızda 7-8 kişi konaklayabilir.

 

Ev apartımız yüksek okulda okuyan genç kızlarımız için çok müsaittir. Yüksek Okula yürüme mesafesindedir. Dolmuşla’da gidip gelebilirler.

Ev apartımızın hepsi deniz manzaralıdır. Cumhuriyet meydanına 200 mt mesafededir. Üç adet fırın iki adet manav üç adet eczane Bim - Şok gibi alışveriş merkezleri apartımızın yanındadır. Berber, terzi, çiçekçi, lokanta, tekel bayi gibi esnaflarda ev apartımızın yanındadırlar. Yeşil dolmuşlarada apartımız önünde binilir ve inilir. Her 3 dk da bir dolmuş mevcuttur. Yine Yüksek Okula dolmuşla gitmek isteyenlerde diğer dolmuş hattından faydalanabilirler.

Ev apartımızı tercih eden kızlarımızdan yakıt (kalorifer) elektrik su ücreti alınmaz. Ev apartımızda kalan misafirlerimiz ve kızlarımız için mutfakta ihtiyaçları olan tencere, tava, Çatal ,bıçak, tabak vs mevcuttur. ev apartımız merkezi kalorifer sistemi ile ısınmaktadır.

Özellikler

İnternet
Uydu Sistemi
LCD TV
Minibar
Split Klima
Telefon
Saç kurutma makinesi
Duş
Elektronik emanet kasa